BAŞKANIN MESAJI

“ Hasta” yerine “desteğe ihtiyacı olan misafir“ bakış açısıyla bireylerin huzurlu, keyifli, tatil ortamında, koşulsuz ve kesintisiz misafir memnuniyetine odaklı, her kesimin hizmet alabileceği bir yaşam alanı oluşturup ” Ayka Vital Park Sağlıklı Yaşam ve Rehabilitasyon Programlarıyla“ sağlıklı ve bağımsız bir yaşama kavuşmaları için kalite standartlarına bağlı, gelişmiş teknolojiyi kullanarak, gerekli tedavi ve desteği doğru ve bilinçli bir şekilde uzman tıp doktorları ve profesyonel ekip ile sağlık ve otelcilik hizmeti vermek.

Engellerin ve sınırların kaldırıldığı  “ AYKA VİTAL PARK “ yoğun yaşam stresinizi hem bedensel, hem de ruhsal olarak üzerinizden atabileceğiniz bir yerdir. 

Uzm. Dr. Kazım DOĞAN
Yönetim Kurulu Başkanı / Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı

www.aykavitalpark.com

AYKA VİTAL PARK

Profesyonel hizmet anlayışı ile kalite standartlarına bağlı, koşulsuz ve kesintisiz misafir memnuniyetine odaklı, her kesimin hizmet alabileceği bir yaşam alanı yaratmak istedik. Engellerin ve sınırların kaldırıldığı “ AYKA VİTAL PARK “ tam donanımı ile yoğun yaşam stresinizi hem bedensel, hem de ruhsal olarak üzerinizden atabileceğiniz bir ortamdır.

BİZ KİMİZ

AYKA VİTAL PARK; Antalya’da şehir merkezinde bulunan Duacı mahallesinde orman içinde yer almaktadır. Tesisimizin nem oranı bulunduğu konum itibari ile şehir merkezinden % 35 daha düşüktür. Mimarimizde doğa ile uyumluluk tercih edilmiştir.
Sağlıklı yaşamın gereği olarak tesiste kullanılan bütün malzemeler Uluslar arası standartlarda olup, özel seçilmiş; anti-allerjik, anti-bakteriyel, anti-stres özelliklerine sahiptir.

Hizmet sektörünün ekip işi olduğunun bilincinde olarak tüm ekibi buna yönelik olarak oluşturduk. Fizik tedavi ve rehabilitasyon doktoru, Kardiyoloji doktoru, Ruh ve Sinir Hastalıkları Uzmanı, Fizyoterapist, Hemşire, Beslenme uzmanı, Psikolog, Klinik Psikolog, Hasta bakıcı, Sanat Hocası, Spor hocası ve otel personelinden oluşan ekibimizle 2001 yılından itibaren hizmet vermeye başladık.

Koruyucu sağlık hizmetlerinin önemini hem misafirlerimize hem de tüm Türkiye’ye anlatmaya çalıştık. Bununla ilgili eğitimler ve sunumlar yaptık. Primer ve sekonder koruyucu sağlık eğitimleri ve hizmetleri verdik. Kişiye özel beslenme, sağlık ve spor aktiviteleri planladık. Kişiye özel yaklaşımı sunduk.
Huzurlu, keyifli ve sağlıklı bir tatil yapıp, aynı zamanda gerekli tedavilerinizi uzman tıp doktorları ve kalifiye personel nezaretinde alabileceğiniz yegane yerdir.

“SAĞLIKLI YAŞAMIN KEYİFLİ BİR TATİLLE BULUŞTUĞU TEK MEKAN”

VİZYONUMUZ

Yaşam kalitesi yüksek sağlıklı bir toplum için geliştirdiğimiz “Bütüncül Sağlıklı Yaşam ve Rehabilitasyon Programlarımızla” öncü, yenilikçi ve büyüyen bir kurum olarak yolumuza devam ederek, ulusal ve uluslar arası kuruluşlarla işbirliği ve/veya dayanışma içine girerek kurumsal politikamızı yaymak.

 

MİSYONUMUZ

Toplumun sağlıklı yaşam ve rehabilitasyon gereksinimlerini en ideal ortamda ve profesyonel hizmet anlayışı doğrultusunda modern ve rahatlatıcı bir ortamda

AYKA VİTAL PARK

AYKA VİTAL PARK

misafiri/desteğe ihtiyacı olan bireyi hasta psikolojisinden uzaklaştırarak çözüme kavuşturmak.
Tedavide tıbbi mükemmelliğin yanında kazandırılan SAĞLIKLI YAŞAM BİLİNCİ sayesinde hastalanmamayı başaran, eğitimli, yaşam kalitesi yüksek bir toplum oluşturmak.

POLİTİKAMIZ

“Hasta” yerine “desteğe ihtiyacı olan misafir “bakış açısıyla, eğitimli personelimizle,  gelişmiş teknolojiyi kullanarak, güvenilir sağlık ve otelcilik hizmeti vermek. Bireylerin sağlıklı ve bağımsız bir yaşama kavuşmaları için gereken tedavi ve desteği en doğru ve bilinçli bir şekilde sağlamak.

 

KURUCULARIMIZ

Yönetim Kurulu Başkanı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı

Dr. Kazım DOĞAN

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı

Dr. Aynur ÖZTEK

Kardiyoloji Uzmanı